• DOLAR
  5,9253
  %0,07
 • EURO
  6,5786
  %0,16
 • ALTIN
  297,07
  %0,11
 • BIST
  7,7956
  %0,22
Yurt dışı Yaz Kampları

Yurt dışı Yaz Kampları

Yurt dışı Yaz Kampları

Yaz ayının gelmesiyle uzun bir eğitim dönemini daha geride bıraktık. Bu sebeple çocuğunuza iyi bir karne ödülü vermek için, yurt dışı yaz kamplarına gönderebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere yurt dışı yaz kampları ile ilgili bilgiler vereceğiz.

 

Yurtdışı yaz kamplarının önemi

Her yaş grubuna özel, yurt dışı yaz kampları mevcuttur. Çocuğunuz kendi yaşıtları ile eğlenceli zaman geçirirken, bunun yanı sıra dil eğitimi de almış olacak. Bu kamplarda güne erken saatte uyanarak başlarlar. Öğle saatlerine kadar dil eğitimi aldıktan sonra çeşitli faaliyet ve aktiviteler başlar. Yaz kamplarını sadece dil eğitimi olarak görmeyin. Dil eğitiminin yanı sıra çocuklar birbirleri ile iletişim kurup, birçok aktivite ve spor dalıyla uğraşacaklar. Günümüzde başlarını bilgisayar ya da cep telefonundan kaldırmayan çocukların sosyalleşmesi için çok büyük bir organizasyondur.

 

Hangi ülkelerde bulunur

Hemen hemen her ülke, yaz kampları ile ilgili organizasyon yapmaktadır. Amerika, Almanya, İngiltere, Fransa, Kanada, Malta, Avustralya gibi birçok ülke yaz kampı okullarına sahiptir.

 

Yurtdışı yaz kampları sadece dil eğitimi mi verir

Yurtdışı yaz kampları sadece sosyalleşme ya da dil eğitimi vermez. Çocuğunuzun özel ilgi alanları ve yetenekleri üzerine birçok eğitim vermektedir. Ayrıca çocuğunuz birçok milletten, farklı kültür alışverişinde bulunur. Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya gibi birçok kültürü ve milleti içinde bulunduran ülkelere, çocuğunuzu gözünüz arkada kalmadan gönderebilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?