• DOLAR
  5,9235
  %0,04
 • EURO
  6,5773
  %0,14
 • ALTIN
  297,25
  %0,17
 • BIST
  7,7902
  %0,15
3.Sınıf Tüm Dersler için Etkili Kaynak

3.Sınıf Tüm Dersler için Etkili Kaynak

Matematik, fen bilimleri, Türkçe, sosyal bilgiler ve İngilizce gibi dallara ayrılan 5. sınıf tüm dersler geniş içeriğiyle öğrencilerin zorlandıkları sınıflar arasında yer alır. Yaşanan bu zorluğu en aza indirmek ve dersleri daha anlaşılır kılmak adına Tonguç Akademi her zaman öğrencilerin yanındadır. 5.sınıf tüm dersler başlığı altında her ders için özel olarak eğitim videoları hazırlanmış olup bu videoların hepsi alanında uzman ve profesyonel eğitimciler tarafından anlatılır.

 

 

Tonguç Akademi videolarında 5. sınıf tüm dersler konu anlatımı için ayrılan süre ve eğitim içerikleri ve derslere bağlı olarak farklılık gösteriyor. Her bir ders için videolar en verimli olacak şekilde çekilmiş olup öğrencilerin sıkılmaması ve basitçe öğrenebilmesi için planlanmıştır. Özellikle 5. sınıf konuları geniş bir yelpazeye sahip olduğundan dolayı bunların anlatımına ekstra özen gösterilmiştir.

Matematik 5. Sınıf Konuları Nasıl Öğrenilir?

 1. sınıf tüm dersler içerisinde öğrencilerin desteğe ihtiyaç duyduğu dersler arasında yer alan matematik 5. sınıf konuları; doğal sayılar, kesirler, ondalık gösterimler ve yüzdeler, geometri, uzunluk ve zaman ölçme, alan ölçme ve geometrik cisimler gibi başlıklara ayrılır. Matematik konu anlatımı 5. sınıf eğitim videoları bu başlıklar altında çeşitlenmekte olup her bir video, minimum sürede maksimum bilgi öğretici, tarzda düzenlenir.

Matematik 5. sınıf konuları içerisinde en fazla eğitim sayısı doğal sayılar için olup bu konu dersin temel taşları niteliğine sahiptir. Bu nedenle sayılar konusunun iyi anlaşılması diğer konularda başarı elde edilebilmesi bakımından önemlidir. Matematik 5. sınıf eğitim videoları arasında ilk sırada yer alan doğal sayılar eğitimleriyle bu dersten istediğiniz başarıya ulaşabilirsiniz. Konu anlatımı eğitimlerinin bitmesiyle birlikte en son kısımda yer alan matematik 5.sınıf yazılı provaları hem konuları pekiştirmenizi hem de yazılıda denk gelebileceğiniz soru türlerini önceden görebilmenizi sağlar. Toplam 6 eğitimden meydana gelen Tonguç Akademi matematik 5. sınıf yazılı çalışması sınava hazırlık sürecinde en iyi yardımcınız olacaktır.

 

 1. Sınıf Türkçe Konu Anlatımı Nasıl Başarırım?

Tıpkı matematik 5. sınıf konularında olduğu gibi 5. sınıf Türkçe konu anlatımı için verilen emek de diğer sınıflarda bu dersten başarı elde edebilmeniz üzerinde doğrudan etkilidir. Konunun temeli bu sınıfta verilmekte olup iyi anlaşılması gerekir. Bunun için Tonguç Akademi 5. sınıf Türkçe konu anlatımı başlığında her konuya ayrıntılı ve anlaşılır şekilde yer vermiştir. Anlam bilgisi, yazım ve noktalama, dil bilgisi, metin türleri ve söz sanatları sitede yer verilen 5. sınıf Türkçe konu anlatımı eğitimleri içerisinde yer alır.

Eğitimlerin bitmesiyle birlikte 5. sınıf Türkçe konu anlatımı videolarına yönelik yazılı provaları karşınıza çıkacaktır. Toplam 6 eğitimden meydana gelen bu videolar hem size gerçek yazılılarınıza daha iyi hazırlanma fırsatı verecek hem de konuları pekiştirmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle Tonguç Akademi 5. sınıf Türkçe konu anlatımı eğitimlerini bir bütün olarak izleyebilirsiniz.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?