Mısır’da gelinle damat, koronavirüsten korunmak için düğün merasimine dozerle katıldı

Mısır’da gelinle damat, koronavirüsten korunmak için düğün merasimine dozerle katıldı

Koronavirüs salgınına karşı alınan ihtiyatların devam ettiği Mısır’da bir çift, düğüne katılanların Kovid-19 olabileceği olasılığına karşı sosyal mesafeyi gözetmek için düğün merasimine dozerle katıldı. Polis ekipleri, koronavirüs temkinlerinin hiçe sayıldığı merasime baskın yaparak düğünü tamamen durdurdu.

DOZER KEPÇESİ ÜZERİNDE GEZDİLER

Mısır’ın başşehri Kahire’nin kuzeyinde yer alan Mansure bölgesinde bir çift koronavirüs olmasına karşın düğünü hakikatleşmekte ısrarcı oldu. Düğün merasimine tam beğendiklerinin gelmesini isteyen yeni konutlu çift, mutlu gününü yakınlarıyla kutlamak istedi. Ancak koronavirüs salgını sebebiyle misafirlerin korona olabileceği olasılığına karşı düğün merasimine dozer kepçesinin üzerinde katılmayı seçim etti. Dozer kepçesi üzerinde semtte dolaşan damat ve gelin konuklara el salladı ve uzaktan dans etti.

POLİSLER BASKIN YAPTI

Resmi kaynaklara göre, damat ve gelin inşaat sektöründe çalışan bir akrabasından dozer aldı ve koronavirüse karşı temkinler olmasına karşın düğünü hakikatleştirdi. Düğün merasimi yapıldığı ihbarını alan tertip etmesinin haber dinleyen polisler, hadise yerine sevk gelerek semtte yapılan düğüne baskın yaptı. Kısa vakit sonra düğün tamamen durduruldu. Dozerin sahibi polis merkezine götürüldü.

Mısır'da gelinle damat, koronavirüsten korunmak için düğün törenine dozerle katıldıSosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Malatya Haber