Pleksi Levhalar Yapıların Mimari Bütünlüğü İle Uyumludur – morpleksi.com

 

Ağırlık olarak camdan daha hafif ve darbelere karşı dayanıklı olan pleksi ürünler kullanıldığı alanlara ferahlık ve aydınlık verir. Kullanıldığı bazı alanlarda koruma sağlayarak güvenlik bariyeri görevi de görürler. Belirli boyutlarda Pleksi kesim yaparak havuz, lokanta, kafe ve hastane gibi özel alanlarda insan trafiğinin yönlendirilmesi veya rüzgardan korunması amacıyla da kullanılmaktadır. Farklı renklerden oluşması, kullanılan açık ve kapalı alanlara dekoratif özellik katmaktadır.

 

 İşlenmesi ve Bükülmesi Kolaydır

 

Pleksi ürünlerin istenilen ölçülerde kesilmesi işlemleri atölyelerimizdeki makine ve ekipmanlarımızca kolaylıkla yapılmaktadır. Özel raflar ve gözler oluşturmada, fuar alanlarının düzenlenmesinde, mağaza dekorasyonlarında ve reklamcılık alanlarında sıkça kullanılan Pleksiglas ürünler rahat bükülme ve şekil alma kolaylığı sağlar. Çekici tasarım ürünlerinin oluşturulmasını kolaylaştırır. Şaşırtıcı ve etkileyici mekanların düzenlenmesini kolaylaştırır.

 

 Temiz Gıda Raflarında Kullanılır

 

Temiz kalması ve parlak görüntüsü ile gıda satan marketlerde, dükkanlarda pleksi raflar rahatlıkla kullanılabilir. Rafların belirlenen ölçülerinde kesilen levhalar, çok kolaylıkla yerlerine monte edilirler. Sararma veya renk bozulması yapmadan uzun yıllar kullanılır. Kullanımından vazgeçildiğinde geri dönüşüm ürünüdür, doğayla barışıktır. Çevreye duyarlı bir malzeme olduğu için sürdürülebilir çevresel etkileri bulunmaktadır.

 

 Renkli Pleksi Levhalar

 

Mimari tasarımlar ve iç dekorasyon işlerinde renkli pleksi levhalar en iyi çözümleri sunar. Yüksek kaliteli tabakalar, atölyelerimizde CNC tezgahlarda lazer kesim ile harika modeller ve aksesuarlara dönüşürler. Renkleri ile ortama değişik bir hava katar, mekanı ferahlatır, aydınlık verir. Rüzgara ve diğer hava koşullarına karşı dirençli ürünlerdir. Tavan pencereleri, reklam panoları, uyarı işaretleri dahil olmak üzere iç mekanda kullanılan birçok alanı bulunur. İstenilen genişlik ve kalınlığa sahip ölçü aralıkları vardır. Farklı renk ve boyutlardaki ürünlerimizi morpleksi.com adresindeki ürünlerimiz kategorisinden bakarak inceleme imkanı bulabilirsiniz.

 

Şeffaf Pleksi Levhalar

 

Renkli levhalara oranla geleneksel cam yerine kullanılan şeffaf pleksi levhalar, genel inşaat ve mimari imalatlar için idealdir. Büyük cam levhaların yerine kullanılarak daha fazla güvenlik ve sağlamlık sağlanır. Yükse dayanıklılığı ve mukavemeti sayesinde optimum kullanım sağlar. Yapıların mimari bütünlüğü ile uyumlu olup, maliyet olarak daha ekonomiktir. Nakliyesi camlara oranla daha kolaydır, fire vermez, kırılmaz. Boyutsal olarak daha büyük alanlarda rahatlıkla kullanılır.

 

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
KPSS
Yükseköğretim Kurumları Sınavı
2018-YKS 1. Oturum (TYT)

23 Haziran 2018

KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER

Bursa escort