• DOLAR
  5,9235
  %0,04
 • EURO
  6,5773
  %0,14
 • ALTIN
  297,25
  %0,17
 • BIST
  7,7902
  %0,15
 VAN YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

 VAN YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

 

 

İnternet üzerinden çeviri hizmeti veren Van yeminli tercüme bürosu, müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Tüm branşlara ait yazılar, kısa bir süre içinde istenilen diller ile tekrar yazılmaktadır. Üstelik bu işlemleri internet üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu sayeden bireylerin ofisimize gelmesine gerek kalmadan tüm çevri işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamızda çalışan tüm tercümanlar alanında uzmandır ve yine bu alanda eğitim almıştır. Müşterilerimizin memnuniyeti oldukça önemsenmektedir

 

Van yeminli tercüme bürosu tarafından yapılan tüm çeviri işlemleri, gerekli olan kontrollerden geçmektedir. Özellikle metinlerde yer alan kelime grupları özenle seçilmekte ve oluşabilecek hatalar düzeltilmektedir. Çevrilecek olan metinlerin incelemesi sırasında tespit edilen ana konu, yazılması planlanan yeni metinlerde de belirgin bir şekilde ifade Edilmektedir. Çevri işlemleri kademeli olarak yapılmakta ve her çevirmen alanında uzman olduğu konu hakkındaki metinler üzerinde çalışmaktadır. Müşterilerimizden gelen talepler üzerine, farklı metin türlerinin çevrilmesi içinde hizmet vermekteyiz. Özellikle mühendislik, tıp, hukuk ve resmi evraklar gibi birçok dallara ait metin türleri, uzman çevirmenlerimiz tarafından yazıya dökülmektedir. Hazırlanan metinler, ister kargo yolu ile isterse internet üzerinden güvenli bir şekilde alıcıya iletilmektedir. Ayrıca, siparişler noterden alınan onay belgeleri ile teslim edilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin güvenini kazandırmakta ve hizmet kalitemizi arttırmaktayız.

 

 

 

Van yeminli tercüme bürosu, çevrilecek olan metinlerin analizini, çevrilecek olan dile göre yapmaktadır. Özellikle belirlenen dil üzerinde araştırmalar da yapılmakta ve yazım, imle gibi önemli kurallar göz ardı edilmemektedir. Sektörde verdiğimiz hizmet kalitesi ile tanınmakta olan Van yeminli tercüme bürosu, müşterilerine söz verdiği sürelerde siparişleri teslim etmekte ve yapılan çalışmalar doğrultusunda gelinen noktaları, yine müşterileri ile paylaşmaktadır. Bize gönderilen belgelerin güvenliği ve gizliği, ofisimiz çalışanları tarafından sağlanmaktadır. Güvenlik politikamız müşterilerimizin hassasiyetlerine göre şekillenmektedir. Dilediğiniz metinler farklı cümleler ile tekrar kaleme alınmakta ve editörlerimiz tarafından son kontrolleri yapılmaktadır. Müşterilerimizin bu hizmeti oturduğu yerden almasını sağlayan web sistemiz, çeviri işlemleri için gerekli bilgileri ve ödeme şekillerini içermektedir. Sitemize ziyaret ederek, çalışmalarımız ile ilgili detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?